Współpracownicy

Janusz Hańderek

Adwokat. Praktykę adwokacką prowadzi od 1982 roku w tym od 1990 roku w ramach własnej kancelarii. Wieloletni działacz organów samorządowych adwokatury i członek komisji egzaminacyjnych aplikantów adwokackich.

W trakcie swojej kariery zawodowej zdobył bardzo bogate doświadczenie  w prowadzeniu spraw karnych w tym dotyczących przestępstw gospodarczych i skarbowych. 

Strona www

Zespół Adwokatów „Wzgórze” Bielsko – Biała

Zespół Adwokatów „Wzgórze” Bielsko – Biała działa od 1990 r. Kancelarię tworzy dziewięciu adwokatów, wspieranych przez aplikantów adwokackich oraz pracowników administracyjnych.

Strona www

Oskar Możdżyń

Prawnik. Doktorant w katedrze Publicznego Prawa Gospodarczego WPiA Uniwersytetu Śląskiego. Specjalizuje się w sprawach z zakresu odszkodowań motoryzacyjnych (wypadki komunikacyjne oraz wady pojazdów) i prawa konsumenckiego oraz administracyjnej.

Strona www Strona www

Artur Walkowicz

Radca Prawny. Ukończył aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach. Jego preferowane zakresy praktyki to prawo zobowiązań oraz prawo gospodarcze i handlowe, a także sprawy z zakresu przepisów o biopaliwach.

Strona www
Scroll Up
WordPress Image Lightbox