O nas

Kancelaria MASTER LEGAL powstała w 2019 roku z połączenia MH Legal Kancelarii  Radcy Prawnego Mateusza Hańderka z działem prawnym Grupy Masterbill, którym od 2017 roku kierował Paweł Relidzyński.

Kancelaria MASTER LEGAL stanowi odpowiedź na postęp technologiczny, który wymusza na przedsiębiorcach ciągły rozwój. Z rozwojem tym związana jest konieczność zmian, w szczególności dotyczących odpowiedniego zabezpieczenia firmy we wszystkich aspektach prowadzonej działalności. Dokonana fuzja zwiększyła nasze możliwości techniczne i połączyła zebrane doświadczenie, co pozwala nam dopasować usługi do Twoich potrzeb, z jednoczesnym zagwarantowaniem najwyższego poziomu jakości. Dzięki temu jesteśmy jednym z nielicznych podmiotów, który zapewnia Klientom kompleksową obsługę prawną, obsługę w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), a nadto – poprzez uznaną na rynku markę Grupy Masterbill – także obsługę podatkową, księgową i kadrowo-płacową. Nasza kompleksowa oferta kierowana jest do tych klientów, którzy cenią sobie nie tylko jakość usług, ale także wygodę, jaką daje możliwość korzystania z wszystkich powyżej wskazanych form wsparcia w jednym miejscu.

W chwili obecnej kancelarię MASTER LEGAL tworzą uznani na rynku prawnicy, posiadający wieloletnie doświadczenie w obsłudze największych podmiotów w danych branżach, a także klientów indywidualnych. Każda sprawa nadzorowana jest przez wyznaczonego wspólnika kancelarii, który odpowiada za kontakt z Klientem i za koordynację wszelkich prac wykonywanych przez zespół prawników przyporządkowanych do poszczególnych zadań. Praca w zespołach skoncentrowanych na danej sprawie umożliwia naszym prawnikom zrozumienie potrzeb i spełnienie oczekiwań klienta.

Scroll Up
WordPress Image Lightbox