Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem naszej kancelarii stale poszukujemy nowych osób do naszego zespołu.

CZY JESTEŚ OSOBĄ, KTÓREJ POSZUKUJEMY?
W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i wysoki poziom merytoryczny, dlatego też szukamy ludzi ambitnych, z talentem, osób które wysoko stawiają sobie poprzeczkę, są nastawieni na rozwój. Szukamy pasjonatów i specjalistów w danej dziedzinie prawa, którzy potrafią pracować samodzielnie i doskonale wykorzystują w praktyce posiadaną wiedzę.

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ?
MASTER LEGAL Hańderek & Relidzyński to z każdym miesiącem bardziej rozpoznawalna marka na rynku usług prawnych w województwie śląskim. Nadto nasz zespół to przede wszystkim młodzi, ambitni ludzie, którzy dzięki pracy w kancelarii biorą udział w realizacji wielu ciekawych projektów. Kancelaria stawia na ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników. Wspieramy naszych pracowników w ich pracy, zapewniając przede wszystkim wyjątkową atmosferę pracy i tworząc efektywne zespoły.

JAK PRZEBIEGA PROCES REKRUTACJI?
Proces rekrutacyjny w Kancelarii MASTER LEGAL Hańderek & Relidzyński to przede wszystkim rozmowa kwalifikacyjna, w trakcie której oceniamy przydatność umiejętności zawartych w CV i opisanych przez kandydata, dla naszej Kancelarii. Współpracujemy również z podmiotami zagranicznymi, dlatego warto, by w Twojej aplikacji znalazła się informacja o certyfikatach językowych, pracy lub stażach za granicą, które przekonają nas o Twojej praktycznej znajomości języka obcego. Przychodząc do nas na rozmowę kwalifikacyjną już zostałeś wybrany, teraz wystarczy tylko udowodnić, że umiejętności, które opisano w CV są prawdziwe.

OD CZEGO ZACZĄĆ?
Jeśli spełniasz wyżej wymienione kryteria i starasz się o pracę w naszej kancelarii wystarczy przesłać list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem na adres mailowy: kancelaria@masterlegal.pl

 

OBECNIE POSZUKUJEMY PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

 

  1. APLIKANT RADCOWSKI/APLIKANT ADWOKACKI – Wyślij CV

 

Scroll Up
WordPress Image Lightbox