Radca prawny Tychy

Będąc częścią Grupy Masterbill, jako nieliczni na rynku mamy możliwość zapewnienia klientom kompleksowej obsługi prawnej, w tym w szczególności ochrony danych osobowych, obsługi podatkowej, księgowej i kadrowo-płacowej. Dzięki temu, drogi kliencie, wszystkie Twoje dokumenty i sprawy znajdują się w jednym miejscu.

Jakość

Nasz zespół tworzą wyłącznie specjaliści w danej gałęzi prawa – radcowie prawni i adwokaci. Doświadczenie i wiedzę w praktyce przekazujemy wykładając m.in. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie oraz Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Kompleksowość

Będąc częścią Grupy Masterbill, jako nieliczni na rynku mamy możliwość zapewnienia klientom kompleksowej obsługi prawnej, w tym w szczególności ochrony danych osobowych, obsługi podatkowej, księgowej i kadrowo-płacowej. Dzięki temu, drogi kliencie, wszystkie Twoje dokumenty i sprawy znajdują się w jednym miejscu.

Doświadczenie

Nasz zespół tworzy liczne grono specjalistów z bogatym doświadczeniem Doświadczenie zdobywaliśmy obsługując spółki będące liderami w swoich branżach, liczne osoby fizyczne w sprawach indywidualnych, a także na kursach, szkoleniach oraz studiach wyższego stopnia.

Wiedza

Każdy z naszych prawników posiada szeroką wiedzę ze swojego zakresu specjalizacji, pozyskaną w trakcie edukacji zdobywanej na polskich i zagranicznych uniwersytetach oraz ciągle doskonaloną poprzez pracę naukową, szkolenia oraz praktykę. Pośród członków naszego zespołu znajdują się także wykładowcy akademiccy.

Jesteśmy dla Ciebie

Master Legal to coś więcej niż tylko eksperci – to ludzie z pasją, dla których nie ma problemów nie do rozwiązania. Skontaktuj się z nami już teraz i postaw na przejrzystą obsługę prawną.

Kontakt

O kancelarii

Kancelaria MASTER LEGAL Hańderek i Wspólnicy spółka komandytowa powstała w 2019 roku z połączenia MH Legal Kancelarii Radcy Prawnego Mateusza Hańderka z działem prawnym Grupy Masterbill i stanowi część tej Grupy. Dzięki temu jesteśmy jednym z nielicznych podmiotów, który zapewnia Klientom kompleksową obsługę prawną, obsługę w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), a nadto – poprzez uznaną na rynku markę Grupy Masterbill – także obsługę podatkową, księgową i kadrowo-płacową.

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Grupa Masterbill w liczbach

lat doświadczenia
pracowników
klientów

Klienci Master Legal

Radca Prawny Tychy

Masterlegal to kancelaria z bogatym doświadczeniem i ludźmi, dla których praca jest pasją. Kancelaria świadczy usługi i porady prawne z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, handlowego i innych oraz sporządza projekty pism i opinii prawnych. Dzięki wielu pozytywnie załatwionych spraw, naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, Państwa firma zdobędzie zaufanego wykonawcę. Pracownicy kancelarii cechują się indywidualnym podejściem do Klienta oraz empatią i zrozumieniem. Priorytetem radcy prawnego jest jak najbardziej korzystne rozwiązanie sytuacji Klienta, który jest najważniejszy. Kancelaria zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą świadczonych usług i porad prawnych.

Czym charakteryzują się nasze usługi i komu je dedykujemy?

Radca Prawny świadczy usługi dla firm oraz klientów indywidualnych. Usługi i porady prawne świadczone w Kancelarii to usługi powiernictwa i sądownictwa polubownego, reprezentowanie podczas postępowań sądowych i pozasądowych, redagowanie dokumentacji i aktów prawnych oraz doradztwo w zakresie certyfikacji. Porady i usługi prawne dla firm dotyczą prowadzenia działalności gospodarczej, które skierowane są dla osób planujących rozpoczęcie działalności oraz dla małych, średnich i dużych firm. Do usług kierowanych dla Państwa firmy Kancelaria oferuje wparcie prawne podczas kontroli administracyjnych, reprezentowanie firmy podczas postępowań sądowych oraz analiza umów biznesowych, rejestracja w KRS, sporządzanie umów spółek, a także prowadzenie spraw związanych z windykacją, fuzją lub przejęciem mienia.

Porady i usługi prawne dla klientów indywidualnych świadczone w Kancelarii to usługi specjalnie świadczone dla klientów, którzy potrzebują pomocy prawnej w kwestii ogłoszenia upadłości konsumenckiej, alimentów, spraw rozwodowych i rozdzielności majątkowej, skarg do NSA i WSA oraz wiele innych.

Zalety korzystania z profesjonalnej pomocy

Dzięki Kancelarii zyskują Państwo więcej czasu na rozwój firmy oraz komfort spokojnego prowadzenia interesów, bez ryzyka błędów i kar urzędowych. Dodatkowo Radca Prawny specjalizuje się w każdej dziedzinie prawa. Ponadto Klient, dla którego radca prawny świadczy usługi, zapewnia osobistego opiekuna, który prowadzi jego sprawy od początku do końca, mając na celu jak najlepsze rozwiązanie dla Klienta.

Radca Prawny Tychy oferuje wiele korzyści, którymi są:

– oszczędność czasu i pieniędzy;

– spokojne prowadzenie biznesu;

– brak ryzyka i kar urzędowych;

– pozytywne zakończenie prowadzonych spraw;

– indywidualne podejście do Klienta;

– skuteczność i dokładność wykonywanych usług;

– specjalne indywidualne oferty;

– osobisty opiekun prawny;

– szybsze rozwiązanie sprawy;

– specjalizacja radcy prawnego z różnych dziedzin prawa;

– wysoka jakość świadczonych usług;

– oraz wiele innych.

Dlaczego warto zaufać Radcy Prawnemu?

W Kancelarii pracują eksperci w dziedzinie prawa spółek kapitałowych, handlowych i prawa pracy, którzy jako priorytet stawiają jakość i kompleksowość świadczonych usług, co skutkuje dziesiątkami pozytywnie rozwiązanych spraw. Każdy Klient jest traktowany wyjątkowo i indywidualnie. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu Kancelaria prężnie się rozwija. Radca Prawny Tychy świadczy również usługi z zakresu audytu księgowego oraz prawnego dla klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych firm.

Indywidualna opieka połączona z kompleksową obsługą prawną i księgową

Audyt księgowy/finansowy ma na celu badanie sprawozdań finansowych pod kątem rzetelności i jasności przedstawionych danych, oceniając sytuacje finansową i majątkową spółki, weryfikację spraw kadrowych i płacowych, przeszkolenie personelu zatrudnianego w księgowości, wycenę aktywów i pasywów oraz inne. Audyt księgowy jest pomocny w określeniu terminu stanu zagrożenia sytuacji finansowej firmy oraz w rozwiązywaniu problemów księgowych i podatkowych, badając efektywność kontroli wewnętrznych oraz identyfikację ryzyk będących nieodłącznym elementem prowadzenia wszelkiej działalności.

Audyt prawny/Legal Due Diligence ma na celu poprawienie bezpieczeństwa prowadzonej działalności, dokonując rewizji prawnej podmiotu na podstawie informacji i dokumentacji dotyczącej rentowności firmy, weryfikacji ryzyka i praktyk prawnych działalności, z uwzględnieniem poprawności prowadzenia interesów firmy. Analizie biznesu podlegają akcjonariat lub wspólnicy, stosunki z bankami, zaciągnięte zobowiązania pozabilansowe, stan zadłużenia, umowy handlowe i inne. Przeprowadzenie audytu prawnego przez ekspertów skutkuje poprawą bezpieczeństwa przedsiębiorstwa oraz zmniejsza ryzyko prawne prowadzonej firmy. Zakres audytu prawnego zależny jest od potrzeb firmy, przeprowadzany jest częściowy lub całościowy. Specjalnie dla Państwa firmy polecany jest także audyt prawny nieruchomości, który pomaga właściwie ocenić inwestycje.

Szacunek do klienta i jego prywatności

Radca prawny wykonuje swój zawód zgodnie z kodeksem etycznym, co oznacza, że obowiązuje go tajemnica zawodowa. Korzystając z usług radcy prawnego zyskują Państwo wsparcie prawe podczas postępowań sądowych oraz pozasądowych oraz pomoc w najtrudniejszych sytuacjach prawnych, które dzięki usługom Kancelarii są rozwiązywane pozytywnie i na Państwa korzyść.

Obsługujemy klientów z dzielnic : Cielmice, Czułów, Glinka, Jaroszowice, Mąkołowiec, Nowe Tychy, Osiedle A, Osiedle B, Paprocany, Radziejówka, Stare Tychy, Suble, Śródmieście, Urbanowice, Wartogłowiec, Wilkowyje, Wygorzele, Zawiść, Zwierzyniec, Żwaków.

Scroll Up
WordPress Image Lightbox